Serie: Svart-vita Sportserien..........Sverige........50-talet

Antal: 1-420............Svart-vita

Format: 39x65 mm

Sportbilderna mellan nummer 1-315 har sport information om personen på baksidan. Nummer 316-420 har blanka baksidor.

 

 Tillbaka till Samlarbilder Beställningsinformation
  Back to Collectible cards  How to order

 

Vid beställning ange Serie- och best.nr

Pris 20 kr/st om ej annat har angivits ..............SEK 20 each or the price below

 Rödmarkerade eller ej namngivna är slut förnärvarande

 

 Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn
1. Sven Davidson       AIK                                Tennis 2. Emil Zatopek Tjeckoslovakien            Friidrott 3. Erik Uddebom       Bromma  IF                  Friidrott 4.Knut Fredriksson             IK Favör                       Friidrott
5. Chris Chataway    England                         Friidrott 6. Sven-Ove Svensson Hälsingborgs IF              Fotboll 7. Sven Eliasson     Waggeryds IK                       Fotboll 8. Åke Johansson             IFK Norrköping             Fotboll
9. Axel Grönberg               BK Athén                    Brottning 10. Curt Cahlman   Sandvikens IF                 Fotboll 11. Karl-Alfred Jakobsson GAIS                             Fotboll 12. Nils Håkansson  Halmstads BK                Fotboll
13. Sven Johansson Djurgårdens IF            Ishockey 14. Ragnar Lundberg       IFK Södertälje              Friidrott 15. Sixten Jernberg         Lima IF                                   Skidor 16. Audun Boysen   Norge                           Friidrott
17. Karl-Gösta Johnson        IF Göta                         Friidrott 18. Gunnar Nielsen    Danmark                       Friidrott 19. Lennart Larsson            SK Järven                       Skidor 20. Per-Olof Östrand     Hofors AIF                    Simning
21. Lennart Nilsson Waggeryds IK                Fotboll 22. Holger Hansson           IFK Göteborg                Fotboll 23. Inge Blomberg             IFK Malmö                    Fotboll 24. Rolf Gottfridsson          IFK Göteborg               Friidrott
25. Evert Nyberg          Örgryte IS                    Friidrott 26. Lars Hindmar             MAI                          Gångsport 27. Sandor Rozsnyoi    Ungern                          Friidrott 28. Sigge Ericsson                 IF Castor                     Skridsko
29. Ingemar Johansson Göteborg                      Boxning 30. Sonja Edström            Luleå SK                        Skidor 31. Karin Larsson               SK Ran                         Simning

32. Sten Ericksson                IF Elfsborg                    Friidrott

33. Bertil Karlsson Hälsingborgs IF              Fotboll 34. Carl-Eric Stockenberg  IFK Borås                   Handboll 35. John Landy              Australien                      Friidrott 36. Per-Arne Berglund           IF Start                         Friidrott
37. Vladimir Kutz            Sovjet                           Friidrott 38. Birger Asplund                 IF Castor                      Friidrott 39. Gösta Brännström Skellefteå AIK               Friidrott 40. Sune Larsson                IFK Mora                       Skidor
41. Ingemar Haraldsson         IF Elfsborg                     Fotboll 42. Roger Norman       Västerås IK                  Friidrott 43. Stig Isgren                     IFK Malmö                    Fotboll 44. Bertil Johansson            IFK Göteborg                Fotboll
45. Prawitz Öberg          Malmö FF                      Fotboll 46. Dan Waern              Örgryte IS                     Friidrott 47. Roger Bannister       England                         Friidrott 48. Bertil Bengtsson              IK Ymer                       Friidrott
49. Istvan Rozsavölgyi    Ungern                          Friidrott 50. Bengt Berndtsson          IFK Göteborg                Fotboll 51. Henry Christensson       IFK Malmö                    Fotboll 52. Ingvar Olsson              AIK                               Fotboll

 

 Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn
53. Rune Björklund  Hammarby IF                 Fotboll 54. Sylve Bengtsson   Halmstads BK                Fotboll 55. Stig Olsson         Sandvikens IF                 Fotboll 56. Bengt Nilsson   Westermalms IF            Friidrott
57. Bertil Källevågh        Mjölby AIF                  Friidrott 58. Gunnar Gren            Örgryte IS                      Fotboll 59. Gunnar Tjörnebo           IFK Hälsingborg           Friidrott 60. Sandor Kocsis         Ungern                           Fotboll
61. Arne Arvidsson  Djurgårdens IF               Fotboll 62. Harris Mathiasson         IFK Göteborg                Fotboll 63. Östen Ståhl          Halmstads BK                Fotboll 64. Henry Källgren              IFK Norrköping             Fotboll
65. Torbjörn Jonsson          IFK Norrköping             Fotboll 66. Henry Thillberg         Malmö FF                      Fotboll 67. John Ljunggren      Värnamo GK             Gångsport 68. Birte Hansson            SKK                             Simning
69. Tore Svensson          Malmö FF                      Fotboll 70. Ferenc Puskas         Ungern                           Fotboll 71. Kalle Svensson  Hälsingborgs IF              Fotboll 72. Kurt Wigartz               AGF, Örebro            Gymnastik
73. Roland Ströhm      Kramfors                         Cykel 74. Bengt Johansson      Örgryte IS                   Brottning 75. Gun Larking       Jönköpings AIF             Friidrott 76. Jan Carlsson                 IFK Göteborg               Friidrott
77. Sandor Iharos         Ungern                          Friidrott 78. Gösta Sandberg  Djurgårdens IF               Fotboll 79. Gunnar Håkansson      GAK Enighet               Brottning 80. Gordon Pirie           England                         Friidrott
81. Rune Sörmander         SMK Nässjö            Speedway 82. Sven Johansson  Djurgårdens IF               Fotboll 83. Törner Åhsman        Landala AK                  Boxning 84. William Thoresson Göteborgs TF            Gymnastik
85. Lars Nordvall                CK Hymer                       Cykel 86. Björn Thofelt      Djursholms IF               Modern femkamp 87. Dan Forsberg      Linköpings MS          Speedway 88. Stig Pettersson  Kronobergs IK             Friidrott
89. Sverre Strandli          Norge                           Friidrott 90. Herbert Dahlbom          IFK Kristianstad               Cykel 91. Bengt Palmqvist            IFK Malmö                    Fotboll 92. Martin Sjöqvist      Mölndals CK                   Cykel
93. Kate Jobson          Varbergs GoIF              Simning 94. Hans Olsson              GAIS                             Fotboll 95. Ingvar Ericsson  Brandkårens IK            Friidrott 96. Lars-Erik Lundvall  Södertälje SK              Ishockey
97. Osvald Johansson          CK Stefaniterna               Cykel 98. Ove Fundin         Linköpings MS          Speedway 99. Rolf Almqvist                IFK Karlskrona           Handboll 100. Gerhard Andersson  Hälsingborgs IF              Fotboll

 

 Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn
101. Axel Färnström           IFK Göteborg                Fotboll 102. Lars Hedén              AIK                               Fotboll 103. Lars-Olof Johansson  Halmstads BK                Fotboll 104. Kurt Liander              AIK                               Fotboll
105. Herbert Sandin           IFK Norrköping             Fotboll 106. Gert Fredriksson Nyköpings KK                Kanot 107. Gunnar Lindgren          CK Wano                        Cykel 108. Lennart Skoglund      Inter                               Fotboll
109. Leonid Tjerbakov   Sovjet                           Friidrott 110. Veikko Hakulinen   Finland                            Skidor 111. Knut Johannesen      Norge                        Skridskor 112. Vaclav Bubnik  Tjeckoslovakien           Ishockey
113. Per Berlin           Eskilstuna GAK           Brottning 114. Bengt Anlert              AIK                               Fotboll 115. Charles Dumas         USA                             Friidrott 116. Vsevolod Bobrov    Sovjet                          Ishockey
117. Lorraine Crapp  Australien                      Simning 118. Kees Broekman    Holland                      Skridskor 119. Rafer Johnson           USA                             Friidrott 120. Walter Richtzenhain Tyskland                       Friidrott
121. Roger Moens        Belgien                          Friidrott 122. Hans Öberg              Gävle GIK                   Ishockey 123. Bengt Lindskog    Udinese                          Fotboll 124. Olle Anderberg      Örgryte IS                   Brottning
125. Bengt Eriksson               IF Friska Viljor               Skidor 126. Vladimir Kusin        Sovjet                             Skidor 127. Walter Baker            USA                             Friidrott 128. Yngve Carlsson  Djurgårdens IF            Ishockey
129. Alain Mimoun    Frankrike                      Friidrott 130. Janusz Sidlo             Polen                            Friidrott 131. Hasse Jeppson       Torino                            Fotboll 132. Lars Boman      Hammarby IF                 Fotboll
133. Chris Brasher       England                         Friidrott 134. Nils Nilsson         Forshaga IF                 Ishockey 135. Bob Richards            USA                             Friidrott 136. Lasse Björn    Djurgårdens IF            Ishockey
137. Olle Nygren             SMK, Stockholm    Motorsport 138. Åke Jönsson  Hälsingborgs IF              Fotboll 139. Charles Porter   Australien                      Friidrott 140. Henk Wisser         Holland                         Friidrott
141. Bruno Nyber             AIK                               Fotboll 142. Göran Norlén      Kaparna                    Speedway 143. Lars Hall                      Kgl Flottans IF              Modern femkamp 144. Laszlo Tabori        Ungern                          Friidrott
145. Bertz Zetterberg  Djurgårdens IF            Ishockey 146. Holger Nurmela   Hammarby IF              Ishockey 147. Milton Campbell       USA                             Friidrott 148. Stig Sjölin            Värnamo BK                Boxning
149. Oleg Gontjarenko   Sovjet                        Skridskor 150. Stig Tvilling     Djurgårdens IF               Fotboll 151. Åke Lassas         Leksands IF                Ishockey 152. Tom Courtney          USA                             Friidrott

 

 Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn
153. Fred Williams       England                     Speedway 154. Arnie Sowell             USA                             Friidrott 155. Sigvard Parling  Djurgårdens IF               Fotboll 156. David Santee            USA                             Friidrott
157. Hans Ring             Bellevue IK                   Friidrott 158. Fritz Walter        Tyskland                         Fotboll 159. Acke Eriksson    Hammarby IF                 Fotboll 160. Lennart Risberg            BK Örnen                     Boxning
161. Berndt Westerlund  Hammarby IF                 Fotboll 162. Brian Hewson       England                         Friidrott 163. Curt Söderberg  Turebergs IF                 Friidrott 164. Lennart Carlsson       AIK                               Fotboll
165. Lewis Hoad      Australien                        Tennis 166. Olga Fikotova Tjeckoslovakien            Friidrott 167. Bertil Antonsson Trollhättans AK           Brottning 168. Sverre Stenersen     Norge                             Skidor
169. Egil Danielsen         Norge                           Friidrott 170. Ron Delaney            Irland                            Friidrott 171. Adolfo Consolini      Italien                            Friidrott 172. Gunnar Nordahl            FC Roma                       Fotboll
173. Lasse Svensson  Hammarby IF              Ishockey 174. Hans Tvilling   Djurgårdens IF               Fotboll 175. Veikko Karvonen   Finland                          Friidrott 176. Vic Seixas                USA                                Tennis
177. Gunnar Göransson       CK Antilopen                   Cykel 178. Toni Sailer          Österrike                         Skidor 179. Gunnar Ström     Eskilstuna IK              Skridskor 180. Karl-Erik Andersson Djurgårdens IF            Ishockey
181. Birger Eklund  Djurgårdens IF               Fotboll 182. Lajos Szentgali      Ungern                          Friidrott 183. Bertil Tinglöf       Degerfors IF                   Fotboll 184. Bengt Malmsten Södermalms IK          Skridskor
185. Stig Påvels          Leksands IF                Ishockey 186. Per-Erik Larsson Oxbergs IF                     Skidor 187. Kurt Hamrin        Juventus                          Fotboll 188. Parry O. Brien          USA                             Friidrott
189. Hallgeir Brenden     Norge                             Skidor 190. Voitto Hellsten       Finland                          Friidrott 191. Ken Wood           England                         Friidrott 192. Ingemar Eriksson           IK Oddevold                  Fotboll
193. Charles Jenkins         USA                             Friidrott 194. Leif Forsberg           GAIS                             Fotboll 195. Karl-Friedrich Haas Tyskland                       Friidrott 196. Orvar Bergmark     Örebro SK                     Fotboll
197. Bobby Morrow        USA                             Friidrott 198. Karl-Erik Djusberg Ludvika FFI                Ishockey 199. Jan Aronsson             Lane Rossi                      Fotboll 200. Josef Csermak       Ungern                          Friidrott

 

 Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn
201. Boris Sjilkov           Sovjet                        Skridskor 202. Gösta Johansson  Djurgårdens IF            Ishockey 203. Allan Lawrence  Australien                      Friidrott 204. Ingemar Johansson  Göteborg                      Boxning
205. John Eriksson    Djurgårdens IF               Fotboll 206. Gustaf Freij                   IK Sparta                    Brottning 207. Bengt Gustavsson  Atalanta                          Fotboll 208. Toivo Salonen       Finland                       Skridskor
209. Rune Åhrling          Örebro SK                  Handboll 210. Eeles Landström    Finland                          Friidrott 211. Sven Pettersson Kubikenborgs IF             Skidor 212. Thord Flodkvist  Södertälje SK              Ishockey
213. Arne Wiklund         Norrby IF                       Fotboll 214. Jack Davis                 USA                             Friidrott 215. Tage Flisberg          Tranås BTK              Bordtennis 216. Bertil Nyström     Klippans BK               Brottning
217. Ture Lundin                   IK Sleipner                     Fotboll 218. Sune Karlsson           Gefle IF                        Friidrott 219. Edvin Westerby  Djurgårdens IF            Brottning 220. Sven Axbom               IFK Norrköping             Fotboll
221. Dick McTaggart   England                         Boxning 222. Glenn Davis              USA                             Friidrott 223. Evert Gunnarsson  Kungälvs RK                    Rodd 224. Elon Sundström  Skellefteå AIK             Ishockey
225. Leif Skiöld                 AIK                               Fotboll 226. Sixten Nilsson           GAIS                             Fotboll 227. Eluf Dalgaard       Danmark                          Cykel 228. Jerzy Chromik          Polen                            Friidrott
229. Derek Ibbotson    England                         Friidrott 230. Arne Andersson          IFK Malmö                    Fotboll 231. Rolf Rämgård              Falu IK                           Skidor 232. Jan Åhlin              Västerås SK                   Fotboll
233. Anders Andersson  Skellefteå AIK             Ishockey 234. Olle Göransson   Halmstad BK                  Fotboll 235. Brian Crutcher       England                    Motorsport 236. Hasse Nell        Hammarby IF                 Fotboll
237. Jirij Skobla  Tjeckoslovakien            Friidrott 238. Tore Appelgren   Hammarby IF                 Fotboll 239. Nils-Åke Sandell      Spaal                              Fotboll 240. Lee Calhoun              USA                             Friidrott
241. Lars Råberg                   IF Elfsborg                     Fotboll 242. Lennart Samuelsson       IF Elfsborg                     Fotboll 243. Sören Danielsson           IK Balder                      Boxning 244. Stanislaw Jungwirth  Tjeckoslovakien            Friidrott
245. Bengt Lindblad     Trollhättans AK           Brottning 246. Sixten Jernberg          Lima IF                           Skidor 247. Geoff Duke          England                    Motorsport 248. Sven Johansson           CK Crescent                    Cykel
249. Jörgen Ekengren        AIK                               Fotboll 250. Stig Gustafsson    Djurgårdens IF               Fotboll 251. Paul Anderson          USA                     Tyngdlyftning 252. Stanley Matthews England                          Fotboll

 

 Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn
253. Bertil Nilsson          Malmö FF                      Fotboll 254. Ingrid Almqvist  Redbergslids IK            Friidrott 255. Erik Johansson   Södertälje SK              Ishockey 256. Bengt Nyholm             IFK Norrköping             Fotboll
257. Adhemar Da Silva  Brasilien                        Friidrott 258. Derek Johnson     England                         Friidrott 259. Vilgot Larsson     Leksands IF                Ishockey 260. Lennart Lind         Bromma IF                   Friidrott
261. Eje Lindström         Wifsta-Östrands IF      Ishockey 262. Karl-Ivar Andersson  Burseryds IF                    Cykel 263. Jim Bailey          Australien                      Friidrott 264. Åke Reimer                IFK Malmö                 Handboll
265. Eilert Määttä       Skellefteå AIK             Ishockey 266. Olle Håkansson           IFK Norrköping             Fotboll 267. Holger Nyman            IFK Norrköping             Fotboll 268. Ichiro Ogimura          Japan                        Bordtennis
269. Bengt Jansson             IFK Stockholm               Fotboll 270. Ola Forsberg  Djurgårdens IF               Fotboll 271. Gösta Löfgren         Motala AIF                    Fotboll 272. Mikhail Krivonosov  Sovjet                           Friidrott
273. Harold Connolly       USA                             Friidrott 274. Fortune Gordien       USA                             Friidrott 275. Gunnar Sjölin              Falu IK                      Skridskor 276. Åke Kling        Sandvikens IF                 Fotboll
277. Kjell Adrian             GAIS                          Ishockey 278. Leif Nilsson                   IK Oddevold                  Fotboll 279. Kalle Bergström             IF Linnea                      Boxning 280. Pat McCormik          USA                              Simning
281. Kurt Nielsen       Danmark                         Tennis 282. Göran Larsson                S O2                             Simning 283. Sigge Bröms       Leksands IF                Ishockey 284. Olle Nyström    Hammarby IF                 Fotboll
285. Leif Andersson        GAIS                             Fotboll 286. Jozsef Kovacs       Ungern                          Friidrott 287. Ernst Larsen           Norge                           Friidrott 288. Björn Malmros          MAI                             Friidrott
289. Gunnar Samuelsson    Lima IF                           Skidor 290. Nils Johansson            IFK Göteborg                Fotboll 291. Hamid Kaplan       Turkiet                         Brottning 292. Harry Bild                   IFK Norrköping             Fotboll
293. Bror Östman                  IF Friska Viljor               Skidor 294. Anita Andersson           SK Najaden                  Simning 295. Reino Börjesson     Norrby IF                       Fotboll 296. Al Oerter                  USA                             Friidrott
297. Rune Ludvigsson  Halmstad BK                  Fotboll 298. Ove Olsson                 IFK Göteborg                Fotboll 299. Gregory Bell             USA                             Friidrott 300. Michael Agostini  Trinidad                        Friidrott

 

 Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn
301. Jim Lea                    USA                            Friidrott 302. Anita Hellström             SK Neptun                     Simning 303. Åke Norén                  IFK Göteborg                 Fotboll 304. Stan Brittain         England                           Cykel
305. Åke Hansson         Malmö FF                     Fotboll 306. Elisabeth Thorsson  Djurgårdens IF           Bordtennis 307. Olle Dahlberg               IFK Kiruna                 Skridskor 308. Pentti Hämäläinen  Finland                         Boxning
309. Hans Svedberg  Skellefteå AIK           Ishockey 310. Stig Sundqvist     Sundsvalls GIF                Fotboll 311. Bertil Andersson       GAIS                              Fotboll 312. Per-Erik Olsson  Djurgårdens IF              Fotboll
313. Stan Mortensen   England                         Fotboll 314. Rune Jansson          Örgryte IS                    Brottning 315. Murray Rose      Australien                       Simning 316. Lars Jangblad             IFK Eskilstuna
317. Acke Eriksson  Hammarby IF 318. Leif Andersson          GAIS

319. Agne Simonsson     Örgryte IS

320. "Nacka" Skoglund     Inter
321. Åke Johansson          IFK Norrköping 322. Arne Arvidsson  Djurgårdens IF 323. Jan Ekström             Malmö FF 324. Henry Källgren           IFK Norrköping
325. Manfred Germar   Tyskland 326. Sven Tumba Johansson  Djurgårdens IF 327. Basse Hvem             Norge 328. Dan Waern           Örgryte IS
329. Gösta Löfgren       Motala AIK 330. Bo Borg                       IFK Malmö 331. Lars Erik Broström Djurgårdens IF 332. Ronald Johansson      IFK Göteborg
333. Hasse Olsson          GAIS 334. "Fölet" Berndtsson       IFK Göteborg 335. Rune Jingård              GAIS 336. Sune Sandbring      Malmö FF
337. Bengt Pettersson  Västerås SK 338. Lars Olsson               GAIS 339. Sanny Jakobsson            IK Oddevold 340. Reinhold Edvardsson  IFK Eskilstuna
341. Bengt Ahlin                IFK Eskilstuna 342. Åke Rydberg      Djurgårdens IF 343. "Bananen" Andersson   IFK Malmö 344. Dan Waern           Örgryte IS
345. Gert Nilsson  Hälsingborgs IF 346. Ronald Pettersson   Södertälje SK 347. "Stöveln" Öberg         Gävle GIK 348. "Myggkedjan"    Skellefteå AIK
349. Gunnar Gren         Örgryte IS 350. Bengt Nilsson    Westermalms IK 351. Richard Dahl       Södertälje IF 352. Nils Liedholm           Milan AC

 

 Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn
353. Bosse Andersson          B. M. K 354. Jos Culbreath              USA 355. Lasse Björn     Djurgårdens IF 356. Stig-Björn Andersson   IK Vingarna
357. "Lill-Stöveln" Öberg  Gävle GIK 358. Kurt Hamrin            Padova 359. Vladimir Kuts           Sovjet 360. Sven Tumba Johansson Djurgårdens IF
361. Leif Linderoth          GAIS 362. Lennart Risberg             BK Örnen 363. Rune Börjesson      Örgryte IS 364. "Hinken" Holmberg Hammarby IF
365. Hans Johansson  Djurgårdens IF 366. Harris Mathiasson        IFK Göteborg 367. Hans Olof Söderqvist   IFK Eskilstuna 368. Henry Christensson    IFK Malmö
369. P. O. Hansson           IFK Göteborg 370. Jan Ekström             Malmö FF 371. Curt Liander                AIK 372. Lennart Nilsson          IFK Göteborg
373. Henry Thillberg      Malmö FF 374. Göran Åslin                 AIK 375. Prawitz Öberg         Malmö FF 376. Yngve Jansson    Västerås SK
377. Leif Hammar           GAIS 378. Arne Hodin       Sandvikens IF 379. Lacke Hall                   AIK 380. Stig Jarlsborn        Örgryte IS
381. Bernt Attemalm          IFK Göteborg 382. Ingemar Johansson  Göteborg 383. Gunnar Gren           Örgryte IS 384. "Bebben" Johansson   IFK Göteborg
385. Ove Olsson               IFK Göteborg 386. Sylve Bengtsson   Halmstad BK 387. Folke Fredriksson     GAIS 388. Lennart Andersson  Sandvikens IF
389. Lars-Olof Jingblad  Halmstad BK 390. Bertil Elmstedt         Malmö FF 391. "Larsa" Johansson  Hammarby IF 392. Sune Andersson         IFK Eskilstuna
393. Östen Ståhl        Halmstad BK 394. Sven Axbom                IFK Norrköping

395. Dan Waern             Örgryte IS

396. Olle Hellström  Djurgårdens IS
397. Ingemar Johansson  Göteborg 398. Bengt Palmqvist           IFK Malmö 399. Harry Bild                    IFK Norrköping 400. Hasse Mild    Djurgårdens IF

 

 Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn  Best. nr Namn
401. Henry Thillberg      Malmö FF 402. Gunnar Johansson  Halmstad BK 403. Stig Holmström  Djurgårdens IF 404. Per-Arne Karlström  Leksands IF
405. Stig Pettersson  Kronobergs IK 406. Åke Norén                  IFK Göteborg 407. Nils Ekeroth                 IFK Göteborg 408. "Bäckis" Jansson        AIK
409. Kenneth Börjesson  GAIS 410. P. O. Trollsås        Bromma IF 411. Åke Johansson             IFK Norrköping 412. Ingemar Johansson  Göteborg
413. Leif Forsberg          GAIS 414. Nils Wirén                 GAIS 415. Anders Svensson     Malmö FF 416. Bertil Nilsson         Malmö FF
417. Rune Larsson    Hammarby IF 418. Björn Anlert                AIK 419. Agne Persson       Halmstad BK 420. Gert Lundqvist       Malmö FF

 

 Tillbaka till Samlarbilder Beställningsinformation
  Back to Collectible cards  How to order